krasa-ostatni- inzerce a bazar
Ostatní

Ostatní - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Ostatní

23. 5.
středa
B-Epic B-Epic

Zbavte se všeho nežádoucího ve Vašem těle, hubněte, a dobře spěte. V produktech je tak velká síla, že už po pár dnech ucítíte účinky a změnu ve Vašem těle. ELEV8 vám dá: • Energii po celý den; • Zbaví únavy; • Posílí imunitní systém těla; • Schopnost odolat ..

Cena dohodou
České Budějovice
22. 5.
úterý
Zdraví a přivýdělek v jednom Zdraví a přivýdělek v jednom

Bojujete se stresem, nemocemi nebo poruchami spánku? Cítíte se často unaveni? Chcete zhubnout? Nebo jen chcete udržovat své tělo zdravé, odolné a v té správné kondici? Nabízím možnost přivýdělku. Skvělý marketingový plán. Zájemcům zašlu více informací. Lze vykonávat ..

Cena nerozhoduje
Pardubice
22. 5.
úterý
B-Epic-myslete na své zdraví a zdravý svých blízký B-Epic-myslete na své zdraví a zdravý svých blízký

Nabízím Vám snadné a jednoduché ŘEŠENÍ na celou řadu problémů * zdravotních i finančních * Vyzkoušejte ELEV8 a ACCELER8 Detox, elixír mladí, zdraví a krásy.Firma má dobře propracovaný provizní systém, takže si můžete přilepšit ještě navíc k rodinnému rozpočtu

Cena nerozhoduje
Praha
3. 4.
úterý
Foto není k dispozici Avon se slevou

Objednávejte Avon sami pro sebe se slevou 10 až 30 % nebo pro své známé jako Avon Lady. Bezplatná registrace. K objednávce pro nově zaregistrované dárky, každé 3 týdny zdarma katalog. Motivační a dárkové programy, exkluzivní internetové nabídky, vlastní výběr doručení.

Cena v textu
Český Krumlov
10. 3.
sobota
Foto není k dispozici Chodítko tříkolové pro seniory

Prodám chodítko pro oporu a odlehčení při chůzi s brzdami. Koupeno nové ve zdravotnických potřebách za 3.500,-Kč, staré 2 roky. Vhodné pro seniory, nebo tělesně postižené osoby. Nosnost 125 kg. Účet a návod mám. Jen osobní odběr.

1.000,-
Plzeň
20.11.
pondělí
Ritalin,Modafinil, subutex, fentanyl,ADDERALL Ritalin,Modafinil, subutex, fentanyl,ADDERALL

Ritalin,Modafinil, subutex, fentanyl,ADDERALL Adderall 30mg, Ritalin 10/20mg, Concerta 54mg,36mg Stratera 10mg, Subutex 2mg,8mg Subuxone 8mg Modafinil 200mg,100mg Oxycotin,oxycodon Fentanyl ,50ug,75ug and 100ug Suboxone,concerta,ritalin,modafinil, Forschungschemikalien,

1.000,-
České Budějovice
6.11.
pondělí
Foto není k dispozici Actavis Promethazin, Nembutal Pentobarbital, Fettv

Actavis Promethazin, Nembutal Pentobarbital, Fettverbrenner::Clenbutrol, Zotrim, PhenQ, Phen375, Garcinia Extra, X112 (Alvalin) Ketamin, Amphetamin, Phentermin, MDMA, Ritalin, Concerta Wir liefern Reinheit Schmerzmittel, Anti-Angst, Fettverbrenner, Steroide, Marihuana HGH, ADHS & ED TOP-

1.000,-
Ostrava
25. 9.
pondělí
Cítíte po práci únavu, nesoustředěnost, bolesti hl Cítíte po práci únavu, nesoustředěnost, bolesti hl

Mohou za to kationty, kterých je kolem nás vlivem přetechnizovanosti velké množství. Obrazovky TV, PC, kopírky, ale i plasty kolem nás jich produkují velké množství. Naopak v přírodě (v lese, u vodopádů),tedy kde se cítíte dobře, jsou anionty v dostatečném množství pro ..

Cena v textu
Ostrava
23. 7.
neděle
Foto není k dispozici Prodám léky na spaní

Prodám léky Trittico 30 tablet za 400 Kč. Ketilept 25mg na spaní, 30 tablet za 280 kč. Mám dvě balení. Chlorprothinex 15mg, 30 tablet za 200 kč, mám tři poslední balení. Zašlu i na dobírku nebo po domluvě osobně předám. Email : sick@centrum.cz

200,-
Praha
13. 6.
úterý
Ketamine,Ritalin,subutex,adderall,modafinil,4mmc,m Ketamine,Ritalin,subutex,adderall,modafinil,4mmc,m

Ketamine,Ritalin,subutex,adderall,modafinil,4mmc,mdma Adderall 30mg, Ritalin 10/20mg, Concerta 54mg,36mg Subutex 2mg,8mg Subuxone 8mg Modafinil 200mg,100mg Fentanyl ,50ug,75ug and 100ug Lsd, 4mmc mdma amphetamine Ketamine mdpv Mdma Modafinil Ritalin Rubifen Trankimazin Mazind

1.400,-
Hradec Králové
13. 4.
čtvrtek
Mlhová číše ANTIKA  s tryskající mlhou, pro studia Mlhová číše ANTIKA s tryskající mlhou, pro studia

Víceúčelová dekorace pro kadeřnická a masážní studia, která navodí příjemnou atmosféru. Bezhlučně tryskající mlha je barevně prosvícena, čímž umocňuje dekorativnost fontány. Přidáním několika kapek přírodní esence provoní prostor provozovny. Při tvorbě mlhy se ..

720,-
Česká Lípa
8. 4.
sobota
Masáže pro každého Masáže pro každého

Chcete se na chvíli odreagovat před nebo po náročném jednání, cítíte stres, únavu, napětí? Dopřejte Vašemu tělu chvíli pozornosti prostřednictvím masáže. Nabízím Vám možnost relaxace a uvolnění. Masáže jsou od nepaměti vyhledávaným prostředkem pro relaxaci a ..

Cena v textu
Praha
5. 4.
středa
Elektrický invalidní skútr INVACARE ORION Elektrický invalidní skútr INVACARE ORION

Prodám elektrický invalidní skútr INVACARE ORION výkon motoru 10 km/ hod automatická redukce rychlosti, otočné sedadlo s opěrkou hlavy, nastavení polohy sedadla, nastavení šířky i výšky područek, málo používaný, koupeno květen 2015, pořizovací cena ..

34.000,-
Hradec Králové
26. 3.
neděle
Léčba vůní si žádá kvalitní esenciální a éterické o Léčba vůní si žádá kvalitní esenciální a éterické o

Aromaterapie je takzvanou alternativní léčbou, která vám vrátí elán do života a omladí vás. Koncentráty z léčivých rostlin jsou obsaženy v éterických olejích, jejichž inhalace vám zlepší momentální náladu i aktuální stav. Éterické oleje a esenciální oleje u nás jako ..

Cena dohodou
Praha
2. 2.
čtvrtek
Foto není k dispozici Magnetoterapetický přístroj BIOMAG MONEI FS

Jedná se o magnetoterapetický přístroj s odděleným adaptérem a samostatne připojitelnými aplikátory pro velmi široké domácí použití.

Cena dohodou
Turnov

Stránka: 1 2

Ostatní

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Ostatní
Nápověda - Podmínky - RSS