krasa-ostatni- inzerce a bazar
Ostatní

Ostatní - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Ostatní

23. 2.
pátek
Elektrické skútry pro seniory a ZTP Elektrické skútry pro seniory a ZTP

Zohledním Váš zdravotní hendikep, finanční možnosti, zamýšlený terén a společně pro Vás vybereme vozík (skútr) na míru. Jsem uživatel elektrických skútrů již od roku 2006. Mám přímou zkušenost s mnoha typy, a proto věřím, že Vám dokážu zodpovědět na vše, co ..

Cena v textu
Praha
26. 1.
pátek
Foto není k dispozici Tramal

Mám na prodej Tramal kapky velké balení s dávkovací pumpou za 1500kc. Pokud má někdo zájem,tak se ozvěte na email: lekarna89@email.cz

1.500,-
Plzeň
25. 1.
čtvrtek
Lesní med Lesní med

Nabízím kvalitní lesní med. Baleno ve skle. Balení 470g. Lahodná chuť a vůně. Vhodné jako malý a cenově dostupný dárek. Více na darekzmedu.cz. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo 604 466 115.

168,-
Brno
24. 1.
středa
Foto není k dispozici Zpevnění celého těla

Zpevnění celého těla. Zdravotní sestra s praxí na dermatologii. Kompletní péče o celé tělo, zpevnění povislých paží, dekoltu, hýždí, stehen a prsou. Výživné a zpevňující masky na celé tělo, tříhodinový relax u Vás doma. Přírodní kosmetika na celé tělo, ..

Cena v textu
Praha
23. 1.
úterý
Jak řešíte své zdravotní problémy? Jak řešíte své zdravotní problémy?

Power Matrix programovaná voda - lék 21 století? Ruští vědci našli způsob, jak přenést do očištěné vody paměť mladých, zdravých buněk lidské tkáně. Tato voda na principu kvantové fyziky v kontaktu s lidskou tkání šíří informace rychlostí světla a „donutí“ ..

Cena dohodou
Ostrava
21. 1.
neděle
Slunečnicový med 260g Slunečnicový med 260g

Vynikající a kvalitní slunečnicový med. Balení po 260g. Baleno ve skle. Lahodná chuť a vůně. Vhodné jako malý a cenově dostupný dárek. Na www.darekzmedu.cz je možno vybrat i další druhy kvalitních medů. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo.

118,-
Brno
10. 1.
středa
Lesní med Lesní med

Prodám skvělý medovicový med v hezkém balení 250g. Baleno ve skle. Skvělá chuť a vůně. Vhodné jako malý a cenově dostupný dárek. Na https://www.darekzmedu.cz je možno vybrat i další druhy kvalitních medů. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo.

128,-
Brno
29.12.
pátek
Foto není k dispozici Prodám tramal kapky 100ml s pumpičkou

Prodám Tramal kapky 100/ml.Cenu nabídněte.Posílám poštou na dobírku,cena za poštovné+dobírka 200,-Kč

Cenu nabídněte
České Budějovice
16.12.
sobota
Pružný pás na ledviny Pružný pás na ledviny

Nový teplý elastický vlněný ledvinový pás, který pomůže při bolesti zad. Pás je pružný a perfektně se přizpůsobí obvodu těla. Vyroben z vlny. Působením pásu vznikne suché teplo, které působí především při zánětech močových cest a bolestech zad. Podrobnosti na  ..

690,-
Brno
9.12.
sobota
Lesní med Lesní med

Prodám skvělý medovicový med v hezkém balení 250g. Baleno ve skle. Lahodná chuť a vůně. Vhodné jako malý a cenově dostupný dárek. Na https://www.darekzmedu.cz je možno vybrat i další druhy kvalitních medů. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo.

128,-
Brno
2.12.
sobota
Ledvinový vlněný pás Ledvinový vlněný pás

Prodám perfektně fungující a hřejivý elastický vlněný ledvinový pás, který pomůže při bolesti zad. Pás je pružný a perfektně se přizpůsobí obvodu těla. Vyroben z vlny. Působením pásu vznikne suché teplo, které působí především při zánětech močových cest a ..

690,-
Brno
2.12.
sobota
Medovicový med Medovicový med

Prodám skvělý medovicový med v dárkovém balení. Balení 250g. Baleno ve skle. Lahodná chuť a vůně. Vhodné jako malý a cenově dostupný dárek. Na https://www.darekzmedu.cz je možno vybrat i další druhy kvalitních medů. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní ..

128,-
Brno
29.11.
středa
Foto není k dispozici Přírodní cestou k uzdravení bez léků

Přírodní léčba pro nemocné. Lid. léčitelka Přírodní cestou k uzdravení bez léků Nabízím své služby v léčení. Voda nám zařídí léčbu k uzdravení,jak teplá tak i studená.Voda napravuje uzdravení v každé chorobě ,ale musíme ji správně použít k léčbě ..

Cena dohodou
Pardubice
26.11.
neděle
Pás na ledviny z ovčí vlny Pás na ledviny z ovčí vlny

Funkční elastický vlněný ledvinový pás, který pomůže při bolesti zad. Pás je pružný a perfektně se přizpůsobí obvodu těla. Vyroben z vlny. Působením pásu vznikne suché teplo, které působí především při zánětech močových cest a bolestech zad. Podrobnosti na  ..

690,-
Brno
14.11.
úterý
Foto není k dispozici MASÁŽE sdílení prostoru

Hledám sdílení prostoru pro masáže. Nabízím masérské služby:

Cena dohodou
Sušice

Stránka: 1 2 3 4

Ostatní

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Ostatní.
Pro změnu inzertní rubriky z Ostatní na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Ostatní
Nápověda - Podmínky - RSS