kosmetika- inzerce a bazar
Kosmetika - 2. strana

Kosmetika - bazar, inzerce, inzeráty


Nabídky Poptávky Vše   Inzeráty v rubrice

Inzerce Kosmetika

8. 3.
čtvrtek
Microblading obočí,PMU,microblading vlaskovaní Microblading obočí,PMU,microblading vlaskovaní

Microblading udivuje efektem přirozeně vypadajícího obočí,at už se jedná o plnou rekonstrukci obočí,jeho zahuštění či úpravy krásneho tvaru obočí.Systém peříčkové pigmentace,obecně nazýváné z anglyčtiny jako microblading.Microblading vydrží 1,5-2roky .Aplikace je ..

2.500,-
Praha
6.10.
pátek
Měsíček a oblíbené krémy Měsíček a oblíbené krémy

Vaše oblíbené krémy - měsíčkový, kostival, kaštan, reumazadlo, na udeřeniny, protipotivé a aloe i mladý ječmen, dříve prodávané na nové poliklinice jsou nyní k dostání i na www.zdraví-kromeriz.cz Pleťový krém s obsahem Aloe vera a vzácných minerálů z Mrtvého moře ..

Cena dohodou
Kroměříž
29. 3.
středa
Nehtová modeláž Nehtová modeláž

Nabízím nehtovou modeláž v pohodlí domova. Mohu potahnout jak Váš přírodní nehet,tak nalepený tip. K potažení používám gely,ale v blízké době chci přejít i na akryl. Jeliž jsem začátečník tak je k tmu přizpusobena i cena. V případě zajmu i dotazu me kontaktujte :) ..

250,-
Havířov
7. 1.
sobota
Arganový olej 100% čistý Arganový olej 100% čistý

Prodám 100% čistý arganový olej. Atestovaný, vynikající kvalita. Použití k masážím obličeje, těla, v místní aplikaci na suché oblasti těla, jako maska na vlasy, lázeň pro ruce a nehty a snižuje výskyt strií u těhotných žen. Balení 100ml. Možno i větší balení.

599,-
Jičín

Stránka: 1 2

Kosmetika

V této inzertní rubrice naleznete inzeráty s tématikou Kosmetika.
Pro změnu inzertní rubriky z Kosmetika na jiné téma inzerce, klikněte v menu na zvolenou rubriku a vypíší se vám vybrané inzeráty.

Krása a zdraví
Související


Často hledané výrazy


© Inzerce.net - internetová inzerce, bazar Kosmetika
Nápověda - Podmínky - RSS